+380 (96) 805-23-92
Агролюкс - інтернет магазин товарів народного вжитку

Насіння кукурудзи

Кращі насіння кукурудзи в Україні від магазину Агролюкс Маяк
Кукурудза відома людству з незапам'ятних часів. Вчені стверджують, що вперше з цією культурою люди познайомилися майже 60 тис. років тому і з тих пір кукурудза нерозривно пов'язана з нашою цивілізацією. У нашій країні багато десятиліть кукурудза є однією з найпопулярніших сільськогосподарських культур. Висока врожайність, багатопланове використання, а також відносна невибагливість є основними властивостями цієї рослини, роблять її справжнім бестселером аграрного комплексу. Купити насіння кукурудзи в Україні зовсім не складно, але придбати посадковий матеріал, який повністю виправдовує очікування, гарантує відмінні сходи і солідний урожай, досить непросто.
Солодка кукурудза
Найчастіше, люди шукають де купити насіння кукурудзи в Одесі, Києві, а також по всій Україні солодких сортів. Прийшла до нас з-за кордону відносно недавно, така кукурудза широко використовується в харчовій промисловості. Вона, в свою чергу, поділяється на два підвиди: солодка і кукурудза суперсолодка. Солодкі сорти проростає при температурі від 10 градусів, розміри їх качана становлять 18-20 див. Вміст цукру в солодкої кукурудзи становить 5-10%. Насіння цукрової кукурудзи або суперсолодкої більш вимогливі до умов, – їм потрібна для проростання температура повітря не нижче 15 градусів. Вміст цукру в цій культурі сягає 20-30%. Насіння солодкої кукурудзи можуть бути середньостиглими (до 100 днів дозрівання) і ранньостиглими (до 70 днів).
Насіння солодкої кукурудзи недорого
Де і як купити насіння
Незважаючи на те, що у нас в країні придбати насіння кукурудзи будь-якого сорту зовсім нескладно, придбання садивного матеріалу високої якості може стати досить серйозним завданням. Проблема полягає в тому, що сільськогосподарський ринок заповнений насінням низької якості, з невисокою життєздатністю і сумнівними перспективами врожаю. Зрозуміло, відрізнити хороші насіння від продукції низької якості не так вже й просто, тому найважливішим завданням стає вибір постачальника, відповідального і чесного.
Наша компания работает на сельхозрынке Украины уже несколько лет и завоевала на нем непререкаемый авторитет. Семена, предлагаемые нами, – это высококачественная продукция, прошедшая тщательный контроль, имеющая самые высокие характеристики. Большой ассортимент различных семян, сортов, представленный в наших каталогах, доступные цены, замечательный сервис делают нашу компанию одним из лидеров продажи посадочного материала в Украине. У нас работают настоящие специалисты, поэтому, если вы решили купить семена кукурузы, но, почему-то, сомневаетесь в своем выборе, наши консультанты придут к вам на помощь и расскажут об особенностях того или иного сорта. Семена кукурузы, цена в Украине которых может сильно отличаться, мы вам предложим на наиболее выгодных условиях. Вся продукция, которую вы видите на страницах нашего интернет-магазина, есть в наличии на складе компании и доставка будет организована немедленно, после оформления заказа.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner