+380 (96) 805-23-92
Агролюкс - інтернет магазин товарів народного вжитку

Умови доставки та оплати

Способи доставки

  • Нова Пошта

Способи оплати

  • Післяплата

Гарантія:

Умови гарантії та повернення
Перш ніж почати використання виробу, рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з гарантійними умовами і посібником з експлуатації.

Перевірка комплектності і відсутність дефектів у виробі здійснюється перед передачею товару покупцеві. Після передачі та винесення товару з магазину, претензії не приймаються.

Гарантійний ремонт здійснюється представниками виробника або продавця (сервісними центрами) при наявності правильно заповненого гарантійного талона, документа, що підтверджує оплату товару (в окремих випадках), збереження всіх пломб на товарі. У гарантійному талоні обов'язково вказується: модель, серійний номер товару, гарантійний термін і дата продажу. Щоб уникнути можливих непорозумінь необхідно зберігати протягом гарантійного терміну усі експлуатації документи, які додаються до товару в момент його продажу.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ:

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», протягом чотирнадцяти днів покупець може обміняти техніку за умови, що товар справний і не був у використанні, у покупки збережені товарний вигляд і споживчі властивості, збережені всі аксесуари, компоненти і документація, що входять до складу товару, і не порушена їх упаковка *, збережені пломби, фабричні ярлики, товарні квитанції або накладні (документи, які підтверджують покупку).

Повернення товару купленого за індивідуальним замовленням здійснюється за формулою: вартість товару мінус транспортні витрати пов'язані з індивідуальністю замовлення. Суму транспортних витрат уточнюйте у менеджера який здійснював індивідуальне замовлення.

Якщо товар не працює обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.

* Порушення упаковки - часткове або повне порушення зовнішнього вигляду упаковки, відсутність будь-яких компонентів упаковки або їх сильне, пошкодження.

Гарантійний термін на товар починається з дня продажу.

Претензії споживачів, передбачені чинним законодавством про захист прав споживачів, можуть бути представлені протягом гарантійного терміну за умови, що недоліки товару не виникли внаслідок порушення покупцем правил експлуатації, транспортування, зберігання, дії третьої сторони, а також впливу стихійних явищ.

Гарантія не поширюється на вироби з ушкодженнями, які виникли:

в результаті значних порушень технічних вимог, обумовлених в інструкції з експлуатації (у тому числі в результаті пошкодження серійного номера на товарі);
якщо ре

Оплата та доставка
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ: товари на суму від 500 грн.
Замовлення менше 500 грн оплачується на картку !!!
ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ:
Укрпочта
- Нова Пошта
ВНИМАНИЕ! При наложенном платеже Получатель оплачивает за товар + стоимость доставки + стоимость пересылки денег!
При предоплате получатель оплачивает стоимость доставки при получении!
ВАРІАНТИ ОПЛАТИ:
- Накладений платіж (оплата при отриманні)
- Передоплата на карту Приватбанку
Термін комплектації замовлення ― 1-3 робочих дні

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner