+380 (96) 805-23-92
Агролюкс - інтернет магазин товарів народного вжитку

Насіння зелені (базилік, кінза, петрушка, ручка, салат, селера, кріп, шпинат)

Якісне насіння зелені від магазину Агролюкс
Зелень є невіддільним харчуванням будь-якої людини, що дбає про своє здоров'я, а також надає значення смачному та раціональному живленню. Яскрава, свіжа, насичена вітамінами та мінеральними речовинами зелень є бажаним гостем кожного застілля і, незалежно від пори року, купити її до столу прагне кожна добра господиня. Зелень є невіддільною частиною традиційних кухонь практично всіх країн світу, саме тому насіння зелені в усі часи користувалися великим попитом як у нас у країні, так і за її межами. У нас у країні до зелені відносять:
• Кріп; • Петрушку; • Базилік; • Щавель; • Шпинат; • Салат; • Кінзу; • Селера.
Вирощування
Вирощувати зелень зовсім нескладно — більшість культур, що належать до цієї групи рослин, досить невибагливі до вологості, температури, складу ґрунту. Це дає змогу висаджувати насіння кропу, петрушки або іншої зелені не тільки на полях, городах, але також у теплицях, і навіть у ящиках, горщиках на балконах або підвіконнях квартир. Чудово показала себе практика раннього посіву рослин у тепличних умовах, що дає змогу отримати якісну продукцію вже навесні. Для цього використовуються спеціально насіння зелені для теплиць, що має особливі властивості, необхідні для розвитку в умовах закритого ґрунту. Але щоб урожай тішив, насамперед потрібно купити насіння зелені найвищої якості.
Насіння зелені для вирощування за доступною ціною
Як купити
У наші дні купити насіння зелені для вирощування зовсім не складно. Таку продукцію пропонує безліч спеціалізованих магазинів, як звичайних, так і робочих в інтернеті. Проблема якості насіння для цих культур особливо актуальна, позаяк візуально її контролювати складно через невеликий розмір зерен. У цьому разі залишається покладатися на професіоналізм, порядність продавця, який надає посадковий матеріал.
Наш інтернет-магазин насіння зеленіє, має заслужену авторитет як у професіоналів, так і в аматорів. Ми пропонуємо найрізноманітніші обсяги продукції, починаючи від великих промислових партій, закінчуючи невеликими обсягами, орієнтованими на дачників. Наше насіння зеленопряних культур — це якісна продукція, що відповідає найсуворішим вимогам, що діє як у нас в Україні, так і за кордоном. В асортименті компанії великий вибір найкращих сортів рослин, які мають великий попит і високість і життєздатність. Все насіння є посівним матеріалом, отриманим без використання хімічних добрив, стимуляторів росту, токсичних препаратів для захисту від шкідників. Екологічна чистота кожної партії нашого товару підтверджена офіційними документами, серед яких є і сертифікат про відповідність екологічним стандартам.
Купити насіння зелені в нас дуже просто. На сайті компанії міститься основна інформація про кожен різновид пропонованої продукції, яка суворо систематизована та регулярно перевіряється й оновлюється. Якщо у вас з'явилися питання, що вимагають кваліфікованої консультації, ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами, використовуючи контактні дані та отримати вичерпну інформацію про будь-які представлені в асортименті насіння.
Важливою перевагою роботи з нами є якісне, оперативне обслуговування. Власний склад продукції, на якому є весь вибір насіння, дає змогу організувати швидке надсилання замовлення, а співпраця з провідними транспортними компаніями дає змогу оперативно організувати доставку насіння в будь-який населений пункт України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner