+380 (96) 805-23-92
Агролюкс - інтернет магазин товарів народного вжитку

Насіння трави газонної

Ви вирішили, що ваша галявина погано виглядає не сумуйте тоді вам до нас, в нашому магазині відмінний вибір якісної газонної трави.
Газонная трава  занимает неотъемлемую  часть благоустройства наших домов участков дач, и хотелось бы приобретая  семена газонной травы понимать что они качественные и соответствуют хорошей всхожести , а также соответствуют описанию на упаковке. Конечно за каждого производителя мы не можем нести ответственность, но за много лет на рынке семян наш магазин Агролюкс Маяк научился успешно и без ошибочно определять недобросовестного производителя поэтому покупая у нас семена мы избавляем вас от ошибок плохого выбора.
Хотілося б звернути увагу на комплексні добрива спеціально підібрані для газонних трав такі як Яра міла кропкер 11-11-21 мають хелатні форму і важкорозчинну структуру позволяющею при одному внесення отримати довгострокову підгодівлю газонної трави. У цьому добриві є усі необхідні макро та мікроелементи дозволяють утримувати рослини у відмінному стані і прекрасному вигляді.
https://agro-lux.com.ua/g41087027-udobreniya-kompanii-yara

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner