+380 (96) 805-23-92
Агролюкс - інтернет магазин товарів народного вжитку

Насіння дині

Насіння дині в Україні недорого
Хоча диня і вважається «корінний уродженкою» Середньої Азії, досягнення селекційної науки дозволили і на українських чорноземах збирати цілком пристойні врожаї. На доказ цього у нас є районовані під українські умови селекційні насіння дині, купити які ви зможете за самою привабливою вартістю.
У нас є представлені найпопулярніші сорти і насіння дині в Україні, створені, в основному, іноземними селекційними компаніями.
Clause
Це французька селекційна компанія, що почала перші досліди по селекції овочів, фруктів, а також винограду ще два століття тому. Сьогодні ж Clause – це найбільший селекціонер у Франції, один з світових лідерів по створенню нових сортів всіх основних сільськогосподарських культур.
Так, зокрема, насіння дині, придбати (Україна) які пропонує компанія Clause, створені з обов'язковим урахуванням кліматичних і грунтових умов нашої країни, а також з мінімальним генетичним втручанням у генотип даної сільськогосподарської культури.
В якості прикладу можна навести сорт ТРАВНІ Ф1. Насіння дині F1 сходять потужно, рясно, а через 75-85 днів дружно формуються плоди масою 3,5-4, іноді навіть до 5 кг з соковитою, ароматною білою м'якоттю.
Юксель (Yuksel)
А це найбільша селекційна компанії Туреччини. Досягнення компанії Yuksel неодноразово відзначалися національними преміями.
Насіння дині Радмила від магазину Агролюкс Маяк
При створенні нових сортів, у т. ч. дині, селекціонери Юксель прагнуть вирішити наступні завдання:
1. Генетична чистота нових сортів. Вирішується за рахунок того, що всі свої дослідження в області створення нових сортів овочевих, плодово-ягідних культур фахівці проводять на 5 власних селекційних станціях. Це дозволяє уникнути помилок, пов'язаних з низькою кваліфікацією залучених робітників. 2. Стійкість нових сортів до захворювань, комах-шкідників, поширеним на територіях, де будуть виростати ці сорти. Ця задача вирішується в т. ч. за рахунок спрямованих змін в генотипі нових сортів.
Ви самі можете переконатися, наскільки успішно вирішують зазначені завдання турецькі селекціонери. Для цього вам достатньо буде посадити насіння дині Радмила, купити які ви зможете в нашому інтернет-магазині. Це ранньостиглий гібрид, стійкий до захворювань, феноменально володіє великим вмістом цукру в м'якоті плоду.
Enza Zaden
Голландські фахівці завжди вважалися провідними світовими експертами в області селекції. І сорту компанії Enza Zaden, наприклад, Оксана F1 або Бизан F1, підтверджують це правило.
Компанія була заснована 75 років тому, а сьогодні її насіння поставляються майже в 100 країн світу. Всі її сорти дині стрессоустойчивы, володіють високою стійкістю до посухи, шкідників, хвороб. Тому навіть при самих несприятливих погодних умовах голландські сорти дині дають багатий урожай з великими плодами, високим вмістом цукру в м'якоті. Дині Enza Zaden відмінно себе почувають при тепличному вирощуванні, а також при виростанні на відкритому грунті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner