Продавець Інтернет магазин "Агролюкс" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
278 відгуків
Агролюкс - інтернет магазин товарів народного вжитку
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0016:00
 • Вівторок
  09:0016:00
 • Середа
  09:0016:00
 • Четвер
  09:0016:00
 • Пʼятниця
  09:0016:00
 • Субота
  09:0016:00
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (96) 805-23-92
Відділ продажу
Інтернет магазин "Агролюкс"
Сергій
Богачова 90, Маяки, Україна
kaunets@gmail.com
 • вайберсмс
 • звоноксмс
+380 (96) 805-23-92

Боротьба з шкідниками природним способом.

Боротьба з шкідниками природним способом.
ТРИХОГРАМА Trichogramma West. - рід, відноситься до загону перетинчастокрилих, сімейства трихограмматид, - паразит яєць більше 60 шкідниківТрихограмасільськогосподарських культур. Рекомендується для захисту сільськогосподарських культур від комплексу совок, кукурудзяного метелика, лучного метелика та інших лускокрилих шкідників.
У видів, що належать роду трихограма, як і інших паразитів-комах, паразитичний спосіб життя веде тільки личинка. Дорослі особини живляться нектаром квіток і росою. Самка відкладає яйця в яйця господаря-шкідника, воліючи свіжовідкладені. Личинка живиться вмістом яйця господаря і окукливается всередині нього. Відроджені з лялечок дорослі особини прогризають отвір в оболонці яйця і виходять назовні. Життя дорослої трихограми в природних умовах при вуглеводному (нектарном) харчуванні триває до 15 днів.
  ЗАСТОСУВАННЯ ТРИХОГРАМИ  

Сигналом для розселення паразита служать феромонні пастки, а також візуальні спостереження і обліки. Розселення трихограми (на стадії імаго або у вигляді паразитированных яєць лабораторного господаря за 12-24 години до народження дорослих комах) здійснюється у ранкові (з 5 до 10) або вечірні (з 18 до 22) години. Норма випуску : 100.000 - 400.000 особин / га


         

ЕНКАРЗІЯ Encarsia formosa Gah. - ентомофаг, внутрішній паразит личинок білокрилки. Рекомендується для застосування в закритому грунті.
Доросла комаха живиться гемолимфой жертви, яка виділяється при наколюванні яйцекладом, як при відкладання яєць,Енкарзіятак і спеціально для харчування.
Енкарзія за період життя відкладає 60 - 100 яєць личинок білокрилки всіх віків, однак воліє німфи шкідника. Личинка паразита, що живиться вмістом господаря і окукливается всередині його оболонки.
Оптимальні фактори для розвитку, а також плодючості і активності самок энкарзии: температура +27.....+30 °С, відносна вологість повітря 70%, довжина світлового дня 14 - 17 годин.
Доросла комаха вільно переміщається по теплиці в пошуках жертви на відстань 10 - 15 м від точки випуску.
                              ЗАСТОСУВАННЯ ЭНКАРЗИИ

При виявленні білокрилки на розсаді перший випуск энкарзии здійснюють за 5 - 7 днів до висадки рослин у теплицю. В цьому випадку разом з розсадою по теплиці розселяються і личинок білокрилки, заселені паразитом. Невеликі площі розсадного відділення більшою мірою гарантують виявлення энтомофагом усіх осередків (личинок) шкідника та їх паразитування. Лялечок энкарзии розкладають з інтервалом 2 - 3 метри з розрахунку 3...5 особин / м2. Показником успішного интродуцирования энкарзии в теплиці є зараженість личинок білокрилки після перших випусків не нижче 30 - 40%. Якщо з причин низьких температур, слабкої освітленості, несвоєчасного виявлення вогнищ білокрилки і т. д. ці показники нижчі, то при останньому випуску необхідно дотримати у вогнищі співвідношення паразит - хазяїн 1 : 10. Такий спосіб застосування забезпечує ефективне контролювання білокрилки протягом усього вегетаційного сезону. Контроль за застосуванням энкарзии проводять кожні 10 - 15 днів, переглядаючи вибірково рослини і підраховуючи личинок білокрилки старших віків, заселених (почорнілих) і незаселених паразитом.


         

ГАЛИЦЯ АФИДИМИЗА Aphidoletes aphidimyza Rond. - представник загону двокрилих, сімейства галиць. Личинки харчуються різними видами попелиць.Галиця афидимизаГалиця афидимиза личинки Рекомендується для застосування в закритому грунті. Комаха - невеликий комарик довжиною близько 5 мм, з тонкими довгими ногами. Активні в сутінковий час, вдень ховаються у вологих затінених місцях. Харчуються солодкими виділеннями попелиць. Самки знаходять колонії попелиці і відкладають у неї дрібні оранжеві яйця, кількість яких залежить від чисельності шкідника. З яєць виходять червоподібні, безногі личинки, спочатку маленькі напівпрозорі і не помітні. З віком стають яскраво пофарбованими в жовтий, оранжевий або червоний колір в залежності від виду попелиці, яким вони харчуються. У слині личинок галиці містяться ферменти, які паралізують жертву, причому хижак вбиває набагато більше шкідників, ніж може з'їсти.
Галиця прекрасно розмножується в теплиці і не залишає приміщень, поки там є шкідник. Особливо вона ефективна в літі-осінні обороти на овочевих культурах, як в комплексі з паразитами, так і самостійно.
                              ЗАСТОСУВАННЯ ГАЛИЦІ АФИДИМИЗЫ

Колонізацію хижака починають з появою перших осередків попелиці. Афидофага застосовують у фазі кокона, розміщуючи поблизу виявлених колоній попелиць. Кокони необхідно вносити в теплиці в день початку літа дорослих комах. Перед застосуванням кокони злегка зволожують і поміщають у паперовий або пластиковий стакан об'ємом близько 100 мл, який попередньо прорізають збоку на висоті 2 см від дна і краю розрізу відгинають назовні. Склянку закривають кришкою із закріпленої у ній тонким дротом. З допомогою дроту склянку підвішують за черешок листа в нижній частині рослин. Такі заходи необхідні для запобігання коконів від мурашок, які зазвичай у великій кількості мешкають поблизу колоній попелиць і знищують афидофага. Колонізацію хижака виробляють щотижня до тих пір, поки співвідношення личинок галиці і в колоніях попелиць на рослині не досягає 1:5. Приблизна норма випуску 100.000 - 500.000 коконів / га за період вегетації рослин.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner